Programma & Uitslagen

Volgende thuiswedstrijd competitie ODIO 1:

28 oktober 2018 14:30 uur: ODIO 1 - HONTENISSE 1

Wedstrijdsponsor: L'EXSELLENT

 

Uitslagen ODIO-jeugd zaterdag 13 oktober 2018
Aanvangstijd Thuis team Uit team Uitslag
13:00 Oostb./IJzend. JO19-1 ODIO JO19-1 3-7
13:30 ODIO JO17-1 Halsteren JO17-4 2-1
NVT ODIO JO15-1 Vrij  
NVT ODIO JO12-1 Vrij  
10:00 HSC'28 JO12-1 ODIO JO12-2 1-2
09:45 MOC'17 JO10-1 ODIO JO10-1 12-1
08:45 Internos JO10-2 ODIO JO10-2 14-6
12:00 ODIO JO9-1 Vosmeer JO9-1 4-5
09:00 SC Welberg JO7-1 ODIO JO7-1 10-2
       
Programma ODIO-senioren zondag 14 oktober 2018
Aanvangstijd Thuis team Uit team KNVB-scheidsrechter
14:30 Biervliet 1 ODIO 1 W. Grinwis
12:00 MOC'17 3 ODIO 2 S. vd Nieuwendijk
12:00 MOC'17 4 ODIO 3  
10:15 ODIO 4 FC Bergen 3  
10:00 ODIO 5 DOSKO 8  
12:00 Vivoo VR2 ODIO VR1   
       
Programma ODIO-jeugd zaterdag 20 oktober 2018
Aanvangstijd Thuis team Uit team Uitslag
NVT ODIO JO19-1 Vrij  
14:30 Cluzona JO17-2 ODIO JO17-1  
10:45 ODIO JO15-1 STEEN JO15-2  
11:15 ODIO JO12-1 MOC'17 JO12-4  
NVT ODIO JO12-2 Vrij  
NVT ODIO JO10-1 Vrij  
NVT ODIO JO10-2 Vrij  
10:00 Thol. Boys JO9-3 ODIO JO9-1  
NVT ODIO JO7-1 Vrij  
       
Programma ODIO-senioren zondag 21 oktober 2018
Aanvangstijd Thuis team Uit team KNVB-scheidsrechter
14:30 Breskens 1 ODIO 1 A. Smits
NVT ODIO 2 Vrij  
11:30 ODIO 3 DIOZ 2  
NVT ODIO 4 Vrij  
10:00 ODIO 5 SC Gastel 8  
NVT ODIO VR1 Vrij  
       
Programma ODIO-jeugd zaterdag 27 oktober 2018
Aanvangstijd Thuis team Uit team Uitslag
13:30 ODIO JO19-1 FC Dauwendaele JO19-2  
NVT ODIO JO17-1 Vrij  
10:45 ODIO JO15-1 Halsteren JO15-4  
12:30 ODIO JO12-1 Grenswachters JO12-1G  
11:30 ODIO JO12-2 BSC JO12-1  
09:30 ODIO JO10-1 Roosendaal JO10-2  
NVT ODIO JO10-2 Vrij  
NVT ODIO JO9-1 Vrij  
09:00 SPS JO7-1 ODIO JO7-1  
       
Programma ODIO-senioren zondag 28 oktober 2018
Aanvangstijd Thuis team Uit team KNVB-scheidsrechter
14:30 ODIO 1 Hontenisse 1  
11:30 ODIO 2 Zeelandia M'burg 3  
12:30 ODIO 3 SC Welberg 2  
10:00 Rimboe 2 ODIO 4  
12:00 Rimboe 3 ODIO 5  
10:00 ODIO VR1 Grenswachters VR1  
       
Programma ODIO-jeugd zaterdag 3 november 2018
Aanvangstijd Thuis team Uit team Uitslag
14:30 HVV'24/Clinge JO19-2 ODIO JO19-1  
13:30 ODIO JO17-1 Vivoo JO17-1G  
13:15 METO JO15-1 ODIO JO15-1  
09:30 Smerdiek JO12-1 ODIO JO12-1  
08:30 Virtus JO12-2G ODIO JO12-2  
11:30 JEKA JO10-3 ODIO JO10-1  
08:30 MOC'17 JO10-7 ODIO JO10-2  
NVT ODIO JO9-1 Vrij  
12:30 ODIO JO7-1 Rillandia JO7-1  
       
Programma ODIO-senioren zondag 4 november 2018
Aanvangstijd Thuis team Uit team KNVB-scheidsrechter
14:30 Vogelwaarde 1 ODIO 1  
12:30 Philippine 2 ODIO 2  
09:30 Roosendaal 5 ODIO 3  
10:15 ODIO 4 VIVOO 4  
10:00 ODIO 5 Victoria'03 6  
11:30 HVV'24 VR1 ODIO VR1  

© r.k.v.v. ODIO Ossendrecht 2018