Rabo ClubSupport: Stem op ODIO

zo, 10/04/2020 - 16:43

Morgen, maandag 5 oktober start de actie Rabobank Clubsupport van Rabobank Zuidwest-Brabant. Leden van de bank kunnen vanaf morgen tot en met 25 oktober  hun stem uitbrengen op clubs en verenigingen die zij een warm hart toedragen. Ook ODIO doet uiteraard mee. Natuurlijk hopen we dat veel leden hun stem op onze vereniging uitbrengen. Hoe meer stemmen er op onze vereniging uitgebracht worden, des te groter de bijdrage die we kunnen ontvangen. Een financiele steun die we als vereniging goed kunnen gebruiken!

Stemmen kan via de persoonlijke stemcode die je als lid van Rabobank ontvangt, of via de Rabo-App. Kom je er niet uit en wil je graag je stem aan ODIO geven? Neem dan contact met ons op.

Bedankt voor uw stem!

Het Bestuur

© r.k.v.v. ODIO Ossendrecht 2020