Programma & Uitslagen

Volgende thuiswedstrijd competitie ODIO 1:

ZONDAG 05-04-2020 ODIO - DIOZ 14:30 uur

 

Programma ODIO-senioren donderdag 12 maart 2020
Aanvangstijd Thuis team Uit team Uitslag
20:30 Steenbergen VE1 ODIO VE1 Afgelast
       
Programma ODIO-jeugd zaterdag 14 maart 2020
Aanvangstijd Thuis team Uit team Uitslag
13:30 ODIO JO17-1 Smerdiek JO17-1 Afgelast
NVT ODIO JO15-1 Vrij  
09:45 ODIO JO13-1 MOC'17 JO13-4 Afgelast
11:00 ODIO JO11-1 Roosendaal JO11-1 Afgelast
08:30 MOC'17 JO11-5 ODIO JO11-2G Afgelast
09:30 ODIO JO10-1 Krabbendijke JO10-4 Afgelast
NVT ODIO JO10-2 Vrij  
10:30 ODIO JO8-1 Yerseke JO8-1 Afgelast
10:00 Nieuw Borgvliet JO7-1 ODIO JO7-1 Afgelast
       
Programma ODIO-senioren zondag 15 maart 2020
Aanvangstijd Thuis team Uit team Scheidsrechter
14:30 ODIO 1 RSV 1 Afgelast
10:30 ODIO 2 Zeelandia Middelb. 2 Afgelast
NVT ODIO 3 Vrij Afgelast
10:00 ODIO 4 Cluzona 3 Afgelast
12:30 Roosendaal 10 ODIO 5 Afgelast
12:30 ODIO VR1 METO VR1 Afgelast
       
Programma ODIO-senioren donderdag 19 maart 2020
Aanvangstijd Thuis team Uit team Uitslag
20:00 ODIO VE1 Halsteren VE1 Afgelast
       
Programma ODIO-jeugd zaterdag 21 maart 2020
Aanvangstijd Thuis team Uit team Uitslag
NVT ODIO JO17-1 Vrij  
11:30 ODIO JO15-1 Hoeven JO15-2 Afgelast
10:30 VVC'68 JO13-1 ODIO JO13-1 Afgelast
10:00 ODIO JO11-1 Luctor H'zand JO11-1 Afgelast
NVT ODIO JO11-2G Vrij  
NVT ODIO JO10-1 Vrij  
NVT ODIO JO10-2 Vrij  
NVT ODIO JO8-1 Vrij  
10:30 Rillandia JO7-1 ODIO JO7-1 Afgelast
       
Programma ODIO-senioren zondag 22 maart 2020
Aanvangstijd Thuis team Uit team Scheidsrechter
14:30 ODIO 1 SVC 1 Afgelast
NVT ODIO 2 Vrij Afgelast
12:30 ODIO 3 DIOZ 2 Afgelast
09:45 Lepelstr. Boys 4 ODIO 4 Afgelast
10:00 BSC 8 ODIO 5 Afgelast
NVT ODIO VR1 Vrij  
       
Programma ODIO-senioren donderdag 26 maart 2020
Aanvangstijd Thuis team Uit team Uitslag
20:00 DOSKO VE1 ODIO VE1 Afgelast
       
Programma ODIO-jeugd zaterdag 28 maart 2020
Aanvangstijd Thuis team Uit team Uitslag
16:00 Unitas'30 JO17-4 ODIO JO17-1 Afgelast
11:30 Halsteren JO15-5 ODIO JO15-1 Afgelast
10:00 Halsteren JO13-3 ODIO JO13-1 Afgelast
11:00 ODIO JO11-1 FC Axel JO11-1 Afgelast
10:30 Cluzona JO11-2 ODIO JO11-2G Afgelast
09:30 ODIO JO10-1 Patrijzen JO10-2 Afgelast
NVT ODIO JO10-2 Vrij  
10:15 ODIO JO8-1 Rillandia JO8-1 Afgelast
10:00 ODIO JO7-1 DOSKO JO7-1G Afgelast
       
Programma  ODIO-senioren zondag 29 maart 2020
Aanvangstijd Thuis team Uit team Scheidsrechter
14:30 Sprundel 1 ODIO 1 Afgelast
11:00 HVV'24 2 ODIO 2 Afgelast
12:00 Nieuw Borgvliet 2 ODIO 3 Afgelast
10:15 ODIO 4 SC Welberg 3 Afgelast
10:00 ODIO 5 Rimboe 4 Afgelast
09:45 Nieuw Borgvliet VR2 ODIO VR1 Afgelast
       
Programma ODIO-senioren donderdag 2 april 2020
Aanvangstijd Thuis team Uit team Uitslag
20:00 ODIO VE1 Kogelvangers VE1  
       
Programma ODIO-jeugd zaterdag 4 april 2020
Aanvangstijd Thuis team Uit team Uitslag
13:30 ODIO JO17-1 MOC'17 JO17-3  
11:30 ODIO JO15-1 Vivoo JO15-1G  
09:45 ODIO JO13-1 Vivoo JO13-1G  
10:15 Terneuzen JO11-1 ODIO JO11-1  
10:45 ODIO JO11-2G SC Gastel JO11-3  
08:30 Kloetinge JO10-3 ODIO JO10-1  
10:30 Grenswachters JO10-1G ODIO JO10-2  
10:00 Kruiningen JO8-1 ODIO JO8-1  
09:30 Grenswachters JO7-1 ODIO JO7-1  
       
Programma ODIO-senioren zondag 5 april 2020
Aanvangstijd Thuis team Uit team Scheidsrechter
14:30 ODIO 1 DIOZ 1  
11:00 ODIO 2 Victoria'03 2  
12:30 ODIO 3 BSC 3  
10:00 NVS 4 ODIO 4  
10:00 DOSKO 6 ODIO 5  
NVT ODIO VR1 Vrij  
       
Programma ODIO-senioren donderdag 9 april 2020
Aanvangstijd Thuis team Uit team Uitslag
20:00 Prinsenland VE2 ODIO VE1  
       
Programma ODIO-jeugd paaszaterdag 11 april 2020
Aanvangstijd Thuis team Uit team Uitslag
Inhaalprogramma
       
Programma ODIO-senioren paaszaterdag 11 april 2020
Aanvangstijd Thuis team Uit team Scheidsrechter
17:00 Wernhout 1 ODIO 1 R. Schoonen

© r.k.v.v. ODIO Ossendrecht 2020